top of page

Bireysel Doğum Haritası Seansı

Her insan biricik doğar.

Potansiyelleri, riskleri, güçlü ve zayıf yanları, karakter özellikleri kendine özgüdür.

 

Yaşam yolunda ilerlerken rotamızı belirlemek, şanslı ve zorlayıcı zamanlarımızı görebilmek ve yaşamın akışıyla uyumlu bir şekilde hareket etmek için doğum zamanımız bize büyük veriler sunar. Kaderin 4 Sütunu sistemi Çin’de binyıllardır kullanılır ve bireylerin hayat yolculuğu rotası olma özelliğini taşır.

 

Kaderin 4 Sütunu analizi de tüm diğer Çin öğretileri gibi 5 elementin ilişkilerinin yorumlanmasına dayanır ve içinde yaşadığımız evren ile uyumumuzu temel alır. 5 element; su, ağaç, ateş, toprak ve metaldir. Nasıl ki hayatta mevsimler, gün-gece, iniş ve çıkışlar vardır, hayatlarımızda elementlerin ilişkileri ile bağlantılı farklı döngülerden meydana gelir ve etkilenir.

 

Kaderin 4 Sütunu analizi sayesinde doğumumuzdan itibaren döngülerimizi görebilir, kendimizle uyumlu kariyer yolunda ilerleyebilir, sağlığımızı bizimle uyumlu yöntemler ile destekleyebilir, ilişkiler, para, evlilik gibi hayatın her alanına ve her dönemine dair veri elde edebiliriz.

 

Danışmanlık için;

Doğum tarihinizi gün/ay/yıl, doğum saati veya saat aralığı ve doğum yeri şeklinde paylaşmanızın akabinde 2 gün içerisinde analiz çalışması yapılır. Ardından yüz yüze veya internet ortamında (Skype, Zoom, vb.) görüşme ile danışmanlık seansı gerçekleştirilir. Görüşme

2-3 saat civarı sürmektedir.

Konu ile ilgili soru ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz, sizi cevaplamaktan mutluluk duyarız.

bottom of page